Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co waszym zdaniem i jaki powinien być Serwer Hardcore ? Zagrali byście na nim jak by było to czego oczekujecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam


 


Jak w Temacie hmm


 


 


Co chcielibyście aby było na Serwerze Hardcore ? Jaki on powinien być ? Zagralibyście na takim ?


 


Co cchielibyście dodać  nwm może bossy ?  piszcie co chcielibyście na serwerze Hardcore i Jaki on powinien być Waszym Zdaniem.


 


Po Prostu wyraź swoje Zdanie na Temat Serwerów Hardcore i powiedz jakie powinny być i co powinny zawierać ! :)


 


A co do Handlu i Zarabiania co myślicie o sprzedawaniu rzeczy u NPC na Spawnie ?


A co myślicie o Rangach ? Vip i SViP ? co z tym ?


Opublikowano

Brak teleportu na spawn do domu i bazy itp itd.

Brak smsshopu (nie jak niektórzy - hardcore a dają tnt, obs, jabłka, diaxy itp itd do sklepu i co najgorsze rangi vip..) jedyne co w IS hardcora powinno sie znajdowac to unbany (już nawet na skkf za mało zarabiają że wprowadzili smsshop.)

Rozwalanie obsa enderchestów enchantów itp tnt

Ranking z blokadą nabijania na 1 graczu - np zabije sie 2 razy gracza i sie "zatrzymuje ranking" i musza inna osobe zabic(nabijanie rankingu ciagle na 1 osobie)

Oczywiście serwer premium ponieważ na non prem ciągle multikonta itp..

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

  • Autorskie pluginy/skrypty,

Unban za ok. 3zł,

Serwer premium,

Dużo slotów.

Opublikowano

Brak teleportu na spawn do domu i bazy itp itd.

Brak smsshopu (nie jak niektórzy - hardcore a dają tnt, obs, jabłka, diaxy itp itd do sklepu i co najgorsze rangi vip..) jedyne co w IS hardcora powinno sie znajdowac to unbany (już nawet na skkf za mało zarabiają że wprowadzili smsshop.)

Rozwalanie obsa enderchestów enchantów itp tnt

Ranking z blokadą nabijania na 1 graczu - np zabije sie 2 razy gracza i sie "zatrzymuje ranking" i musza inna osobe zabic(nabijanie rankingu ciagle na 1 osobie)

Oczywiście serwer premium ponieważ na non prem ciągle multikonta itp..

w ogóle SMSshopu ? serwer z czegoś pasowało by utrzymać heeh prawda ? w sumie to UnBan i parę jakichś rzeczy mżna było by dodać co ty na to ?

TP. w ogóle nie ma i nie będzie nigdzie heeh ;P Kompas i z buta :P

Opublikowano

Gildie za itemki, nie za duży drop i nie tylko diaxy żelazo złoto szmaragdy ale też np tnt, skrót gildi nad nickiem, po założeniu gildi automatyczny cuboid z możliwośćią powiększenia,  rzucane tnt, i inne rzeczy, które urozmaicą rozkrywkę :p

cover.png?dl=0

Opublikowano

Gildie za itemki, nie za duży drop i nie tylko diaxy żelazo złoto szmaragdy ale też np tnt, skrót gildi nad nickiem, po założeniu gildi automatyczny cuboid z możliwośćią powiększenia,  rzucane tnt, i inne rzeczy, które urozmaicą rozkrywkę :P

jak zrobić skrót gildii nad nickiem :) ?

Opublikowano

Witam , a co byście powiedzieli na skrypt który pozwala zrobić claima na dom i tylko jeden na gracza ? Za odpowiednią kwotą oczywiście :) Nie wiem czy to pasuje na harda , więc zadaje wam to pytanie.

Opublikowano

@up Właściciel tego tematu zapytał się co gracze chcą zobaczyć na serwie... Dla mnie to zbędny spam ...

 

I jeszcze jedno , twoja wypowiedz nic nie wniosła do tematu , pozdro ..

 


 

 

 

Witam , a co byście powiedzieli na skrypt który pozwala zrobić claima na dom i tylko jeden na gracza ? Za odpowiednią kwotą oczywiście  :) Nie wiem czy to pasuje na harda , więc zadaje wam to pytanie.

 

Bardzo bym prosił o opinie na temat tego pomysłu :)

Opublikowano

Przede wszystkim- Ogarnięta administracja;

Dobry NoCheatPlus; (najlepiej autorski)

Jakieś eventy typu. Znajdź skrzynkę! Event parkour;

Opublikowano

Przede wszystkim- Ogarnięta administracja;

Dobry NoCheatPlus; (najlepiej autorski)

Jakieś eventy typu. Znajdź skrzynkę! Event parkour;

Eventy będą :) heeh a co do NoCheatPlus to chodzi ci o blokowanie przekleństw głównie ? jeśli  przekleństwa to to jest, spokojnie :) pisanie na chacie jest też c 5 sekund :)

Opublikowano

Po pierwsze nie kopią mchc/skkf (powinien być orginalny; niech wprowadzi coś czego jeszcze nie było). Po drugie skoro to jest hardcore to ciężki, a nie tylko ban za śmierć.

 

Nie rozumiem waszych pojęć typu "autorskie pluginy", "autorski no-cheat". Pytanie do Was twierdzących: Po co autorskie, skoro inne (nie autorskie) są dobre?

NoCheatPlus jest zły? Essentials/CommandBook jest zły?

Dlaczego MPC popiera piractwo Minecrafta...

 

Do moderatora: Po co Ty to usuwasz??

Opublikowano

Po pierwsze nie kopią mchc/skkf (powinien być orginalny; niech wprowadzi coś czego jeszcze nie było). Po drugie skoro to jest hardcore to ciężki, a nie tylko ban za śmierć.

 

Nie rozumiem waszych pojęć typu "autorskie pluginy", "autorski no-cheat". Pytanie do Was twierdzących: Po co autorskie, skoro inne (nie autorskie) są dobre?

NoCheatPlus jest zły? Essentials/CommandBook jest zły?

heeh będzie utrudnienie typu bronie od np diax miecz od 50 lvla (lvl za zabijanie mobów) itp itd :D

Opublikowano

Zawsze chciałem hardcore'a bez gildii ;> Fajnie sie grało na skkf jak nie było gildii ^-^

Gildie będą niestety hehe :D ale nieco trudniejsze do zdobycia ;) będą dość iężkie itemki do zrobienia Gildii na Hardcore ;D

Opublikowano

Po pierwsze nie kopią mchc/skkf (powinien być orginalny; niech wprowadzi coś czego jeszcze nie było). Po drugie skoro to jest hardcore to ciężki, a nie tylko ban za śmierć.

 

Nie rozumiem waszych pojęć typu "autorskie pluginy", "autorski no-cheat". Pytanie do Was twierdzących: Po co autorskie, skoro inne (nie autorskie) są dobre?

NoCheatPlus jest zły? Essentials/CommandBook jest zły?

 

NoCheatPlus nie jest dobry nie blokuje on Fastbreak'a na wyższych poziomach tzn efficiency 4 efficiency 5 :)

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...